Veselý barevný interiér nebo severská jednoduchost?

Při plánování vašeho interiéru je nutné si dopředu určit, v jakém stylu chceme náš domov mít. Pokud upřednostňujete barevnější a útulnější domov, pak pro vás jsou jasnou volbou výrazné barvy v interiéru, květiny a množství barevných obrazů na stěnách. Naproti tomu oblíbený severský design si vystačí s jemnějšími odstíny především v přírodních barvách. Kombinace barev jsou opravdu střídmé a jednoduchý interiér vždy doplní jeden nebo dva výraznější prvky. Těmi mohou být právě výrazné obrazy na stěně. Nicméně pro docílení minimalistického designu jsou vhodné jednoduché linie a spíše černobílá volba plakátů. Jaké černobílé plakáty na zeď jsou tedy ideální při vytváření minimalistické domácnosti? 

Plakáty na zeď s citátem

Jednoduchost a jasné sdělení. To jsou plakáty s citáty, kdy si můžete vybrat s navrhovaných možností nebo si vymyslíte nápis na zeď na míru. Jednoduché a osobní vzkazy u vás doma určitě každého zaujmou. 

Černobílý plakát s květinami

Jednoduché linie se hodí takřka do každé stylové domácnosti a lze je jednoduše kombinovat s dalšími minimalistickými motivy. Květiny jsou jemné a přitom vkusně vyvedené. K dotvoření dojmu zvolte jednoduchý černý rám na obrazy. 

Plakát na zeď s mapou

Máte nějaké své oblíbené město? Místo, kde jste žili nebo kam se jednou chcete vypravit? Pověste si mapu vašeho vysněného města na zeď a budete mít toto místo denně na očích. Navíc v interiéru tento plakát hezky vypadá.