Už se vám okoukalo zařízení interiéru ve vašem domově? Není vždy snadné změnit styl či vybavení od nábytku po barevné ladění, pokud nechceme zbytečně utrácet. I s malými doplňky však můžeme podle designérů vykouzlit nový vzhled našeho domova. Domov hodně promění i zvolené obrazy, ty mohou vytvořit stylový a útulný domov, kde budeme chtít trávit čas. 

Plakáty s květinami do obývacího pokoje i ložnice

Květiny jsou univerzálním motivem, zákazníci je volí do obývacích pokojů a v decentních barvách se budou vyjímat i v ložnici. Pokud si vyberete květinový motiv, je ideální si nakombinovat více obrazů tak, aby váš domov měl jednotný styl. V nabídce máme květinové motivy na černém nebo světlém pozadí. Tmavé obrazy jsou dominantním prvkem v místnosti, proto je vhodné nakombinovat ostatní doplňky tak, aby se nebily o vaši pozornost. Rozhodně se však nemusíte obávat umístit ani do světlejších interiérů, naopak vznikne zajímavý kontrast. Případně se nebojte nakombinovat plakáty s květinami světlejší a tmavší podle ostatních doplňků v místnosti. 

Nezapomeňte zvolit vhodný rám

Obrazu či plakátu dodá celkový vzhled rám na obrazy. Opět můžete vybírat mezi světlou a tmavou variantou podle zvoleného motivu. Pokud stojíte o jemnější vzhled, zvolte bílý či přírodní dřevěný rám. Černá barva naopak obraz zvýrazní a upoutá pozornost. Každopádně díky obrazům získáte za nízkou investici možnost zútulnit a proměnit váš domov.