Jak na minimalistický design? Zvolte černobílé plakáty

Jak na minimalistický design? Zvolte černobílé plakáty

Při plánování vašeho interiéru je nutné si dopředu určit, v jakém stylu chceme náš domov mít. Pokud upřednostňujete barevnější a útulnější domov, pak pro vás jsou jasnou volbou výrazné barvy v interiéru, květiny a množství barevných obrazů na stěnách. Naproti tomu oblíbený severský design si vystačí s jemnějšími odstíny především v přírodních barvách.


Plakáty zvířat na zeď  nejen do dětských pokojů

Plakáty zvířat na zeď nejen do dětských pokojů

Pokud chcete zútulnit dětem jejich pokoj, jsou plakáty na zeď se zvířaty jasnou volbou. Dětem se líbí a dají se krásně kombinovat, můžete jim vytvořit galerii jejich oblíbených zvířat. Mezi nejoblíbenější plakáty patří obraz žirafy, lva, tygra nebo slona. Do dětského pokoje vybírejte barevné a veselé varianty zvířat, které se dětem líbí. Výborně vypadají i černobílé varianty, které působí moderně. 


Snadná proměna interiéru: V hlavní roli plakáty s květinami

Snadná proměna interiéru: V hlavní roli plakáty s květinami

Už se vám okoukalo zařízení interiéru ve vašem domově? Není vždy snadné změnit styl či vybavení od nábytku po barevné ladění, pokud nechceme zbytečně utrácet. I s malými doplňky však můžeme podle designérů vykouzlit nový vzhled našeho domova. Domov hodně promění i zvolené obrazy, ty mohou vytvořit stylový a útulný domov, kde budeme chtít trávit čas. 


Jak pověsit obraz

Jak pověsit obraz

Tipy, jak pověsit a aranžovat obrazy v interiéru, aby k sobě ladily.


Jak na výběr rámu

Jak na výběr rámu

Aby spolu rám a obraz pěkně ladily, je potřeba dodržet 4 jednoduchá pravidla.

Rám vybírejte podle typu obrazu. Rám a obraz spolu nesoupeří, ale ladí. Nechte vyniknout obraz, ne rám. Pomocí rámu oddělte obraz od jeho okolí. Budete ho vnímat jako samostatný objekt a více si jeho krásu vychutnáte.