Hvězdná mapa skutečný plakát na míru

Hvězdná mapa skutečný plakát na míru

Náš produkt, Hvězdná mapa na míru, je perfektním způsobem, jak zútulnit vaše stěny a vyjádřit svou lásku k něčemu jedinečnému. Tento plakát vytváří skutečnou vzpomínku na důležitou životní událost. Naše Hvězdná mapa je namířena na Vaše oblíbené datum, čas a místo a je to skutečný plakát na míru. Design tohoto plakátu je vytvořen na míru, aby odhalil rozestavení hvězd v daném okamžiku.


Obrazy s květinami a rostlinami

Obrazy s květinami a rostlinami

Květiny jsou oblíbeným tématem pro plakáty a obrazy. Obrazy a plakáty květin jsou nejen elegantní a estetické, ale jsou také skvělým způsobem, jak se zbavit stresu a uvolnit se. Květinové obrazové motivy jsou také úžasné pro vytváření nádherného domova.

V naší kolekci plakátů a obrazů květin naleznete typické květiny všech druhů a barev, od krásných růží a tulipánů po exotické květiny. Ale nezapomeňte, že nejsme jen o květinách. Existuje spousta jiných námětů.


Jak na minimalistický design? Zvolte černobílé plakáty

Jak na minimalistický design? Zvolte černobílé plakáty

Při plánování vašeho interiéru je nutné si dopředu určit, v jakém stylu chceme náš domov mít. Pokud upřednostňujete barevnější a útulnější domov, pak pro vás jsou jasnou volbou výrazné barvy v interiéru, květiny a množství barevných obrazů na stěnách. Naproti tomu oblíbený severský design si vystačí s jemnějšími odstíny především v přírodních barvách.


Plakáty zvířat na zeď  nejen do dětských pokojů

Plakáty zvířat na zeď nejen do dětských pokojů

Pokud chcete zútulnit dětem jejich pokoj, jsou plakáty na zeď se zvířaty jasnou volbou. Dětem se líbí a dají se krásně kombinovat, můžete jim vytvořit galerii jejich oblíbených zvířat. Mezi nejoblíbenější plakáty patří obraz žirafy, lva, tygra nebo slona. Do dětského pokoje vybírejte barevné a veselé varianty zvířat, které se dětem líbí. Výborně vypadají i černobílé varianty, které působí moderně. 


Snadná proměna interiéru: V hlavní roli plakáty s květinami

Snadná proměna interiéru: V hlavní roli plakáty s květinami

Už se vám okoukalo zařízení interiéru ve vašem domově? Není vždy snadné změnit styl či vybavení od nábytku po barevné ladění, pokud nechceme zbytečně utrácet. I s malými doplňky však můžeme podle designérů vykouzlit nový vzhled našeho domova. Domov hodně promění i zvolené obrazy, ty mohou vytvořit stylový a útulný domov, kde budeme chtít trávit čas. 

Jak na výběr rámu

Jak na výběr rámu

Aby spolu rám a obraz pěkně ladily, je potřeba dodržet 4 jednoduchá pravidla.

Rám vybírejte podle typu obrazu. Rám a obraz spolu nesoupeří, ale ladí. Nechte vyniknout obraz, ne rám. Pomocí rámu oddělte obraz od jeho okolí. Budete ho vnímat jako samostatný objekt a více si jeho krásu vychutnáte.


Velikost a rozmístění obrazů

Velikost a rozmístění obrazů

Vybrat správný obraz není jednoduché. Při výběru obrazu nebo plakátu je dobré mít na paměti několik základních principů. Vyberte obraz, který bude odpovídat velikosti stěny a bude ladit k ostatním částem interiéru. Udržet harmonii prostoru a zároveň zvýraznit obraz je důležitý krok k tomu, aby byl váš interiér útulný a příjemný.


Jak vrtat otvor pro zavěšení

Jak vrtat otvor pro zavěšení

Vyvrtat otvor do zdi může být jednoduché, ale někdy selžou veškeré vaše snahy. Zkusíme si vysvětlit, v čem může být problém. Naučíme se, jak správně použít vrtačku, jaký zvolit vrták a jak vložit hmoždinku, aby něco unesla.

Další