Černobílé plakáty jsou moderní, nadčasové a elegantní. Zahrnují fotografické umění, grafické ilustrace i černobílé motivy. Vynikají v jednoduchosti a šarmu. Černobílé plakáty jsou obecně oblíbené díky své nadčasovosti. Díky tomu jsou vhodné i pro moderní interiéry, stejně jako pro ty zařízené v klasickém stylu. Vybrat si můžete minimalistické plakáty, okořeněné špetkou humoru, portréty, zobrazení zvířat, přírody i rušných měst. Černobílé plakáty jsou skvělé pro všechny, kteří milují moderní umělecké dílo, ale zároveň preferují jednoduchost.

Jak vrtat otvor pro zavěšení

Jak vrtat otvor pro zavěšení

Vyvrtat otvor do zdi může být jednoduché, ale někdy selžou veškeré vaše snahy. Zkusíme si vysvětlit, v čem může být problém. Naučíme se, jak správně použít vrtačku, jaký zvolit vrták a jak vložit hmoždinku, aby něco unesla.


Velikost a rozmístění obrazů

Velikost a rozmístění obrazů

Vybrat správný obraz není jednoduché. Při výběru obrazu nebo plakátu je dobré mít na paměti několik základních principů. Vyberte obraz, který bude odpovídat velikosti stěny a bude ladit k ostatním částem interiéru. Udržet harmonii prostoru a zároveň zvýraznit obraz je důležitý krok k tomu, aby byl váš interiér útulný a příjemný.