Černobílé plakáty jsou moderní, nadčasové a elegantní. Zahrnují fotografické umění, grafické ilustrace i černobílé motivy. Vynikají v jednoduchosti a šarmu. Černobílé plakáty jsou obecně oblíbené díky své nadčasovosti. Díky tomu jsou vhodné i pro moderní interiéry, stejně jako pro ty zařízené v klasickém stylu. Vybrat si můžete minimalistické plakáty, okořeněné špetkou humoru, portréty, zobrazení zvířat, přírody i rušných měst. Černobílé plakáty jsou skvělé pro všechny, kteří milují moderní umělecké dílo, ale zároveň preferují jednoduchost.

Velikost a rozmístění obrazů

Velikost a rozmístění obrazů

Vybrat správný obraz není jednoduché. Při výběru obrazu nebo plakátu je dobré mít na paměti několik základních principů. Vyberte obraz, který bude odpovídat velikosti stěny a bude ladit k ostatním částem interiéru. Udržet harmonii prostoru a zároveň zvýraznit obraz je důležitý krok k tomu, aby byl váš interiér útulný a příjemný.


Jak vrtat otvor pro zavěšení

Jak vrtat otvor pro zavěšení

Vyvrtat otvor do zdi může být jednoduché, ale někdy selžou veškeré vaše snahy. Zkusíme si vysvětlit, v čem může být problém. Naučíme se, jak správně použít vrtačku, jaký zvolit vrták a jak vložit hmoždinku, aby něco unesla.