Hvězdné mapy jsou jako okno do nekonečného vesmíru, které nám umožní uchovat si vzpomínky na významný okamžik našeho života. Hvězdné mapy jsou vynikajícím dárkem pro nás i naše blízké, protože nám umožňují uchovat si vzpomínky na významné okamžiky, jako jsou například narozeniny, svatba nebo výročí. Každá hvězdná mapa je jedinečná a může být přizpůsobena vašim požadavkům. Můžete si vybrat datum a místo, které chcete zobrazit, a hvězdná mapa vám ukáže, jak vypadaly hvězdy v daný den nebo okamžik. Hvězdná mapa vám umožní uchovat si vzpomínky na důležité události, které budou trvat navždy.

Jak vrtat otvor pro zavěšení

Jak vrtat otvor pro zavěšení

Vyvrtat otvor do zdi může být jednoduché, ale někdy selžou veškeré vaše snahy. Zkusíme si vysvětlit, v čem může být problém. Naučíme se, jak správně použít vrtačku, jaký zvolit vrták a jak vložit hmoždinku, aby něco unesla.


Jak pověsit obraz

Jak pověsit obraz

Tipy, jak pověsit a aranžovat obrazy v interiéru, aby k sobě ladily.

Existuje několik pravidel, které jsou pro pověšení obrazu vhodné dodržet. Platí, že větší obrazy by měly vždy být nahoře nebo uprostřed, ale nikdy ne v nejspodnějších pozicích. Minimálně třetina obrazu by se měla nacházet nad průměrnou výškou očí. Úroveň očí se přitom vztahuje na linii vidění osoby s průměrnou výškou, když stojí. A nakonec pár tipů, které se vám mohou při zvelebování interiéru hodit.


Jak na výběr rámu

Jak na výběr rámu

Aby spolu rám a obraz pěkně ladily, je potřeba dodržet 4 jednoduchá pravidla.

Rám vybírejte podle typu obrazu. Rám a obraz spolu nesoupeří, ale ladí. Nechte vyniknout obraz, ne rám. Pomocí rámu oddělte obraz od jeho okolí. Budete ho vnímat jako samostatný objekt a více si jeho krásu vychutnáte.

Další