Hvězdné mapy jsou jako okno do nekonečného vesmíru, které nám umožní uchovat si vzpomínky na významný okamžik našeho života. Hvězdné mapy jsou vynikajícím dárkem pro nás i naše blízké, protože nám umožňují uchovat si vzpomínky na významné okamžiky, jako jsou například narozeniny, svatba nebo výročí. Každá hvězdná mapa je jedinečná a může být přizpůsobena vašim požadavkům. Můžete si vybrat datum a místo, které chcete zobrazit, a hvězdná mapa vám ukáže, jak vypadaly hvězdy v daný den nebo okamžik. Hvězdná mapa vám umožní uchovat si vzpomínky na důležité události, které budou trvat navždy.

Jak na výběr rámu

Jak na výběr rámu

Aby spolu rám a obraz pěkně ladily, je potřeba dodržet 4 jednoduchá pravidla.

Rám vybírejte podle typu obrazu. Rám a obraz spolu nesoupeří, ale ladí. Nechte vyniknout obraz, ne rám. Pomocí rámu oddělte obraz od jeho okolí. Budete ho vnímat jako samostatný objekt a více si jeho krásu vychutnáte.


Velikost a rozmístění obrazů

Velikost a rozmístění obrazů

Vybrat správný obraz není jednoduché. Při výběru obrazu nebo plakátu je dobré mít na paměti několik základních principů. Vyberte obraz, který bude odpovídat velikosti stěny a bude ladit k ostatním částem interiéru. Udržet harmonii prostoru a zároveň zvýraznit obraz je důležitý krok k tomu, aby byl váš interiér útulný a příjemný.


Jak vrtat otvor pro zavěšení

Jak vrtat otvor pro zavěšení

Vyvrtat otvor do zdi může být jednoduché, ale někdy selžou veškeré vaše snahy. Zkusíme si vysvětlit, v čem může být problém. Naučíme se, jak správně použít vrtačku, jaký zvolit vrták a jak vložit hmoždinku, aby něco unesla.

Další