Cestovat po celém světě a prožívat nezapomenutelné zážitky je v dnešní době mnohem jednodušší než kdy dříve. Díky plakátům je nyní možné přinést kousek kouzla z cestování do svého domova. Ozdobte své stěny plakátem s vyobrazením oblíbeného města s jedinečnou architekturou, nebo mapou svého vysněného cíle, kterého chcete dosáhnout. To vám prostě dodá energii a motivaci. V této kategorii plakátů najdete obrazy a mapy měst, kresby, minimalistické ilustrace i fotografie známých míst, jako je Praha, oblíbený Londýn nebo třeba Dubaj v Arabských Emirátech. Vybírat můžete z různých velikostí, motivů i barev. Kromě toho máte možnost zvolit si i to, zda chcete vytištěný plakát nebo obraz napnutý na plátně.

Jak vrtat otvor pro zavěšení

Jak vrtat otvor pro zavěšení

Vyvrtat otvor do zdi může být jednoduché, ale někdy selžou veškeré vaše snahy. Zkusíme si vysvětlit, v čem může být problém. Naučíme se, jak správně použít vrtačku, jaký zvolit vrták a jak vložit hmoždinku, aby něco unesla.


Velikost a rozmístění obrazů

Velikost a rozmístění obrazů

Vybrat správný obraz není jednoduché. Při výběru obrazu nebo plakátu je dobré mít na paměti několik základních principů. Vyberte obraz, který bude odpovídat velikosti stěny a bude ladit k ostatním částem interiéru. Udržet harmonii prostoru a zároveň zvýraznit obraz je důležitý krok k tomu, aby byl váš interiér útulný a příjemný.