Cestovat po celém světě a prožívat nezapomenutelné zážitky je v dnešní době mnohem jednodušší než kdy dříve. Díky plakátům je nyní možné přinést kousek kouzla z cestování do svého domova. Ozdobte své stěny plakátem s vyobrazením oblíbeného města s jedinečnou architekturou, nebo mapou svého vysněného cíle, kterého chcete dosáhnout. To vám prostě dodá energii a motivaci. V této kategorii plakátů najdete obrazy a mapy měst, kresby, minimalistické ilustrace i fotografie známých míst, jako je Praha, oblíbený Londýn nebo třeba Dubaj v Arabských Emirátech. Vybírat můžete z různých velikostí, motivů i barev. Kromě toho máte možnost zvolit si i to, zda chcete vytištěný plakát nebo obraz napnutý na plátně.

Velikost a rozmístění obrazů

Velikost a rozmístění obrazů

Vybrat správný obraz není jednoduché. Při výběru obrazu nebo plakátu je dobré mít na paměti několik základních principů. Vyberte obraz, který bude odpovídat velikosti stěny a bude ladit k ostatním částem interiéru. Udržet harmonii prostoru a zároveň zvýraznit obraz je důležitý krok k tomu, aby byl váš interiér útulný a příjemný.


Jak vrtat otvor pro zavěšení

Jak vrtat otvor pro zavěšení

Vyvrtat otvor do zdi může být jednoduché, ale někdy selžou veškeré vaše snahy. Zkusíme si vysvětlit, v čem může být problém. Naučíme se, jak správně použít vrtačku, jaký zvolit vrták a jak vložit hmoždinku, aby něco unesla.