Dělat radost svým blízkým je skvělý způsob, jak říct, že si jich vážíte a máte je rádi. Pokud hledáte originální a jedinečný dárek pro vaše blízké, můžete jim dopřát plakáty a obrazy na míru, které jsou nejen krásné, ale umožňují vyjádřit vaši lásku a úctu. Pokud chcete darovat něco opravdu výjimečného, můžete se rozhodnout pro originální hvězdnou mapu, kterou si můžete objednat přímo na míru. Hvězdná mapa je unikátní způsob, jak zdůraznit důležitou událost, jako je narození dítěte, svatba, či významné výročí.

Velikost a rozmístění obrazů

Velikost a rozmístění obrazů

Vybrat správný obraz není jednoduché. Při výběru obrazu nebo plakátu je dobré mít na paměti několik základních principů. Vyberte obraz, který bude odpovídat velikosti stěny a bude ladit k ostatním částem interiéru. Udržet harmonii prostoru a zároveň zvýraznit obraz je důležitý krok k tomu, aby byl váš interiér útulný a příjemný.


Jak vrtat otvor pro zavěšení

Jak vrtat otvor pro zavěšení

Vyvrtat otvor do zdi může být jednoduché, ale někdy selžou veškeré vaše snahy. Zkusíme si vysvětlit, v čem může být problém. Naučíme se, jak správně použít vrtačku, jaký zvolit vrták a jak vložit hmoždinku, aby něco unesla.