Jsme parta nadšenců do umění a designu, kteří se rozhodli sdílet svou vášeň s ostatními. Specializujeme se na výrobu a tisk plakátů, obrazů různých motivů, které jsou nejen kvalitní, ale také cenově dostupné. Jsme tým, který se skvěle doplňuje. Každý z nás má svou vlastní oblast, na kterou se zaměřuje, a společně tak můžeme nabídnout nejlepší služby našim zákazníkům.

Naše plakáty a obrazy jsou skvělou možností, jak ozvláštnit váš interiér. Můžete si vybrat mezi různými motivy, od moderního až po vlastní design, a vytvořit si tak ve svém domově příjemnou oázu klidu, inspirativní a kreativní místo, které bude patřit pouze vám. A co je nejlepší, rádi vám vyrobíme plakát přímo na míru, který dokonale doplní váš interiér. A pokud máte nějaký speciální požadavek, neváhejte nás kontaktovat. Jsme tu pro vás a rádi vám poradíme a pomůžeme najít to, co hledáte. Tak neváhejte a prozkoumejte naši nabídku.

Jsme přesvědčeni, že si u nás vyberete to, co vám bude nejlépe vyhovovat. A když už budete mít svůj nový plakát nebo obraz na stěnu, nezapomeňte nám poslat fotku, jak se vám líbí v novém prostředí!

Děkujeme David a Jakub