Chcete dodat svému domovu osobitý nádech? Plakáty a obrazy to dokážou! Stačí je pověsit a váš interiér okamžitě získá nový život. Nabízíme širokou škálu motivů – od měst a zvířat, přes přírodu a květiny, až po inspirativní texty a grafiky. Díky naší rozmanitosti určitě najdete něco, co skvěle zapadne do vašeho domova a bude se vám líbit. Prohlédněte si naši nabídku a najděte ten pravý kousek, který dodá vašemu prostoru tu správnou atmosféru. Těšíme se, až vám pomůžeme vytvořit domov, ve kterém se budete cítit skvěle!

Velikost a rozmístění obrazů

Velikost a rozmístění obrazů

Vybrat správný obraz není jednoduché. Při výběru obrazu nebo plakátu je dobré mít na paměti několik základních principů. Vyberte obraz, který bude odpovídat velikosti stěny a bude ladit k ostatním částem interiéru. Udržet harmonii prostoru a zároveň zvýraznit obraz je důležitý krok k tomu, aby byl váš interiér útulný a příjemný.


Jak vrtat otvor pro zavěšení

Jak vrtat otvor pro zavěšení

Vyvrtat otvor do zdi může být jednoduché, ale někdy selžou veškeré vaše snahy. Zkusíme si vysvětlit, v čem může být problém. Naučíme se, jak správně použít vrtačku, jaký zvolit vrták a jak vložit hmoždinku, aby něco unesla.


Jak pověsit obraz

Jak pověsit obraz

Tipy, jak pověsit a aranžovat obrazy v interiéru, aby k sobě ladily.

Existuje několik pravidel, které jsou pro pověšení obrazu vhodné dodržet. Platí, že větší obrazy by měly vždy být nahoře nebo uprostřed, ale nikdy ne v nejspodnějších pozicích. Minimálně třetina obrazu by se měla nacházet nad průměrnou výškou očí. Úroveň očí se přitom vztahuje na linii vidění osoby s průměrnou výškou, když stojí. A nakonec pár tipů, které se vám mohou při zvelebování interiéru hodit.

Další