Moderní plakáty a obrazy mohou být skvělou volbou, pokud chcete změnit vzhled vašeho domova. Rychle a snadno, z nudného interiéru, dokážou učinit fenomenální galerii, která na celém světě existuje jenom jedna, a to ta vaše. Plakáty a obrazy jsou moderní, barevné a mohou vám vaši domácnost zútulnit. Nabízíme plakáty a obrazy s motivem měst, zvířat, přírody, květin, textem či grafikou.  Věříme, že najdete něco, co bude vyhovovat vašemu vkusu a přidá se k vašemu interiéru.

Jak na výběr rámu

Jak na výběr rámu

Aby spolu rám a obraz pěkně ladily, je potřeba dodržet 4 jednoduchá pravidla.

Rám vybírejte podle typu obrazu. Rám a obraz spolu nesoupeří, ale ladí. Nechte vyniknout obraz, ne rám. Pomocí rámu oddělte obraz od jeho okolí. Budete ho vnímat jako samostatný objekt a více si jeho krásu vychutnáte.


Velikost a rozmístění obrazů

Velikost a rozmístění obrazů

Vybrat správný obraz není jednoduché. Při výběru obrazu nebo plakátu je dobré mít na paměti několik základních principů. Vyberte obraz, který bude odpovídat velikosti stěny a bude ladit k ostatním částem interiéru. Udržet harmonii prostoru a zároveň zvýraznit obraz je důležitý krok k tomu, aby byl váš interiér útulný a příjemný.


Jak vrtat otvor pro zavěšení

Jak vrtat otvor pro zavěšení

Vyvrtat otvor do zdi může být jednoduché, ale někdy selžou veškeré vaše snahy. Zkusíme si vysvětlit, v čem může být problém. Naučíme se, jak správně použít vrtačku, jaký zvolit vrták a jak vložit hmoždinku, aby něco unesla.

Další