Moderní umění se netýká jen umělců. Umění je obklopeno všemi, kteří dokážou ocenit krásu uměleckého díla. Pokud máte v oblibě umění, pak máte jedinečnou možnost obohatit svůj interiér o umělecké plakáty. Moderní plakáty a obrazy jsou skvělým doplňkem do každého bytu, domu či kanceláře. Ať už se rozhodnete pro jakýkoli plakát, určitě si přitáhnete pozornost. Krása a zajímavost obrazu může být úžasným konverzačním tématem. Moderní plakát najde svoje místo jako dekorace v každém prostoru. Moderní umělecké plakáty mohou být skvělou volbou, pokud se chcete zbavit prázdných stěn a váš byt nebo dům ozvláštnit.

Jak vrtat otvor pro zavěšení

Jak vrtat otvor pro zavěšení

Vyvrtat otvor do zdi může být jednoduché, ale někdy selžou veškeré vaše snahy. Zkusíme si vysvětlit, v čem může být problém. Naučíme se, jak správně použít vrtačku, jaký zvolit vrták a jak vložit hmoždinku, aby něco unesla.


Velikost a rozmístění obrazů

Velikost a rozmístění obrazů

Vybrat správný obraz není jednoduché. Při výběru obrazu nebo plakátu je dobré mít na paměti několik základních principů. Vyberte obraz, který bude odpovídat velikosti stěny a bude ladit k ostatním částem interiéru. Udržet harmonii prostoru a zároveň zvýraznit obraz je důležitý krok k tomu, aby byl váš interiér útulný a příjemný.