Moderní umění se netýká jen umělců. Umění je obklopeno všemi, kteří dokážou ocenit krásu uměleckého díla. Pokud máte v oblibě umění, pak máte jedinečnou možnost obohatit svůj interiér o umělecké plakáty. Moderní plakáty a obrazy jsou skvělým doplňkem do každého bytu, domu či kanceláře. Ať už se rozhodnete pro jakýkoli plakát, určitě si přitáhnete pozornost. Krása a zajímavost obrazu může být úžasným konverzačním tématem. Moderní plakát najde svoje místo jako dekorace v každém prostoru. Moderní umělecké plakáty mohou být skvělou volbou, pokud se chcete zbavit prázdných stěn a váš byt nebo dům ozvláštnit.

Velikost a rozmístění obrazů

Velikost a rozmístění obrazů

Vybrat správný obraz není jednoduché. Při výběru obrazu nebo plakátu je dobré mít na paměti několik základních principů. Vyberte obraz, který bude odpovídat velikosti stěny a bude ladit k ostatním částem interiéru. Udržet harmonii prostoru a zároveň zvýraznit obraz je důležitý krok k tomu, aby byl váš interiér útulný a příjemný.


Jak vrtat otvor pro zavěšení

Jak vrtat otvor pro zavěšení

Vyvrtat otvor do zdi může být jednoduché, ale někdy selžou veškeré vaše snahy. Zkusíme si vysvětlit, v čem může být problém. Naučíme se, jak správně použít vrtačku, jaký zvolit vrták a jak vložit hmoždinku, aby něco unesla.