Plakáty se zvířaty jsou skvělou volbou, pokud hledáte způsob, jak vašemu domu dodat něco navíc. Zvířata z celého světa mohou být díky plakátům i u vás doma. Pověste si na zeď veselou žirafu, vznešeného jelena s majestátním parožím, hejno ptáků přelétající nekonečný oceán nebo portréty zvířat v jejich přirozeném prostředí. Vyberte si z pestrého výběru barevných nebo elegantních černobílých fotografií a získejte tak originální vzhled vašeho interiéru.

Jak vrtat otvor pro zavěšení

Jak vrtat otvor pro zavěšení

Vyvrtat otvor do zdi může být jednoduché, ale někdy selžou veškeré vaše snahy. Zkusíme si vysvětlit, v čem může být problém. Naučíme se, jak správně použít vrtačku, jaký zvolit vrták a jak vložit hmoždinku, aby něco unesla.


Velikost a rozmístění obrazů

Velikost a rozmístění obrazů

Vybrat správný obraz není jednoduché. Při výběru obrazu nebo plakátu je dobré mít na paměti několik základních principů. Vyberte obraz, který bude odpovídat velikosti stěny a bude ladit k ostatním částem interiéru. Udržet harmonii prostoru a zároveň zvýraznit obraz je důležitý krok k tomu, aby byl váš interiér útulný a příjemný.