Plakáty se zvířaty jsou skvělou volbou, pokud hledáte způsob, jak vašemu domu dodat něco navíc. Zvířata z celého světa mohou být díky plakátům i u vás doma. Pověste si na zeď veselou žirafu, vznešeného jelena s majestátním parožím, hejno ptáků přelétající nekonečný oceán nebo portréty zvířat v jejich přirozeném prostředí. Vyberte si z pestrého výběru barevných nebo elegantních černobílých fotografií a získejte tak originální vzhled vašeho interiéru.

Velikost a rozmístění obrazů

Velikost a rozmístění obrazů

Vybrat správný obraz není jednoduché. Při výběru obrazu nebo plakátu je dobré mít na paměti několik základních principů. Vyberte obraz, který bude odpovídat velikosti stěny a bude ladit k ostatním částem interiéru. Udržet harmonii prostoru a zároveň zvýraznit obraz je důležitý krok k tomu, aby byl váš interiér útulný a příjemný.


Jak vrtat otvor pro zavěšení

Jak vrtat otvor pro zavěšení

Vyvrtat otvor do zdi může být jednoduché, ale někdy selžou veškeré vaše snahy. Zkusíme si vysvětlit, v čem může být problém. Naučíme se, jak správně použít vrtačku, jaký zvolit vrták a jak vložit hmoždinku, aby něco unesla.